Termíny kurzů leštění pro rok 2019!

Autor: Ferdinand Hlaváč V kategorii: Aktuality Dne: Komentáře: 0 Počet videní: 899

Úspěšná tradice kurzů leštění pokračuje i letos! Pro rok 2019 jsme připravili jejich další cyklus obsahující celkem 10 termínů. Maximální počet účastníků pro jeden termín je 8 lidí. S ohledem na omezenou kapacitu doporučujeme objednat si termín kurzu co nejdříve! Neváhejte a objednejte si některý z následujících termínů.

Termíny kurzů leštění pro rok 2019

 1. turnus:    26. 2. –  27. 2. 2019
 2. turnus:    28. 2. –  1. 3. 2019
 3. turnus:    9. 4. –  10. 4. 2019
 4. turnus:    11. 4. –  12. 4. 2019
 5. turnus:    28. 5. –  29. 5. 2019
 6. turnus:    30. 5. –  31. 5. 2019
 7. turnus:    15. 10. –  16. 10. 2019
 8. turnus:    17. 10. –  18. 10. 2019
 9. turnus:    26. 11. –  27. 11. 2019
 10. turnus:    28. 11. –  29. 11. 2019

Co jsou kurzy leštění?

Na našich kurzech leštění se s Vámi o své dlouholeté zkušenosti z oblasti leštění a lapování podělí profesionální lektor přímo z německé firmy joke Technology GmbH, který Vás bude doprovázet během 2-denního programu plného hodnotných informací a praktických cvičení. Na kurzu leštění má každý účastník k dispozici vlastní výškově nastavitelné leštící pracoviště kompletně vybavené nejmodernějšími přístroji a materiály, na kterém si pod dohledem lektora vyzkouší různé postupy leštění, a naučí se, jak dosáhnout co nejefektivněji a v co nejkratším čase jednotlivých stupňů kvality povrchu až po zrcadlový lesk.

Kdo je lektorem?

Lektorem našich kurzů je pan Dieter Lucht - profesionál v oblasti lapování a leštění s více než 40letými zkušenostmi. On přesně ví, o čem mluví, a je připraven podělit se o své zkušenosti a poznatky. Rád Vám odpoví na Vaše dotazy a pomůže při hledání řešení na Vaše problémy. Kurz leštění je veden v německém jazyce. O odborný překlad do češtiny se stará pan Ferdinand Hlaváč. Tito lektoři jsou sehranou dvojicí a spolu pro naši firmu vedou kurzy leštění již 5 rokem.

Jaký je program kurzů leštění?

Kurz leštění se skládá ze dvou částí:

Teoretická část zahrnuje

Praktická část zahrnuje

 • definice pojmů broušení, lapování a leštění
 • posouzení povrchu před leštěním
 • vliv legujících prvků na leštitelnost oceli
 • vysvětlení nejmodernějších metod leštění
 • sortiment přístrojů pro opracování povrchů
 • volba vhodných nástrojů a materiálů
 • praktické leštění kulové plochy až do zrcadlového lesku použitím nejmodernějších přístrojů a nástrojů na leštění

 • praktická ukázka různých metod leštění

 • odpovědi na dotazy účastníků kurzu

Jaká je délka kurzu?

Kurz leštění je rozložen do dvou dnů. Na konci kurzu každý z účastníků obdrží certifikát o absolvování kurzu a odnese si s sebou vzorek vlastnoručně vyleštěného materiálu a samozřejmě také informace a videa na USB disku.      

S ohledem na časovou náročnost kurzu nabízíme našim zákazníkům i možnost rezervace ubytovánív blízkém penzionu, ve kterém se i stravujeme. Náklady na ubytování však nejsou zahrnuty v ceně školení.

Místo konání kurzu?

Kurzy leštění probíhají v prostorách naší firmy Prestige technology s.r.o. na adrese Družební 769/2D v Olomouci. Mapu otevřete kliknutím ZDE.

Po dohodě je možné kurz leštění organizovat i přímo u našich zákazníků. V tomto případě je však nutné zajištění vhodných prostor a podmínek.

Jak hodnotí kurzy leštění naši zákazníci?

„Z kurzu mám velice dobrý dojem. Mnohému jsem se naučil a dozvěděl. Pro mne osobně to mělo velký přínos. Přístup školitelů byl velice osobní a na jakoukoliv otázku ihned odpověděli. Hodnotím velice kladně!“

Petr V., Firma: INTEPLAST CZ s.r.o., 20.10.2017

 

„Kurz se nesl v přátelském a příjemném prostředí. Velmi osobní přístup školitelů. Vysoká úroveň a profesionalita kurzu. Odnesl jsem si spoustu nových rad a informací!“

Petr B., Firma: AUTOMOTIVE LIGHTING s.r.o., 29.11.2017

 

„Tento kurz mně hodně osvětlil problematiku leštění. Byl jsem hodně mile překvapen kolik nových a zajímavých postupů jsem se dozvěděl.“

Miloslav B., Firma: Greiner Assistec s.r.o., 1.12.2017

Více hodnocení si můžete přečíst ZDE.

Více informací o kurzech leštění jakož i aktuální obsazenost termínů najdete na:

http://prestige-technology.cz/content/6-kurzy-lesteni

Jak to u nás na kurzech leštění vypadá? Prohlédněte si naše video!

Komentáře

Zanechte svůj komentář