Termíny kurzů leštění pro rok 2020

Autor: Ferdinand Hlaváč V kategorii: Aktuality Dne: Komentáře: 0 Počet videní: 1240

I v roce 2020 bude pokračovat naše úspěšná tradice kurzů leštění pod vedením našeho dobře známého a zkušeného německého lektora. Pro rok 2020 jsme připravili jejich další cyklus obsahující celkem 10 termínů. Maximální počet účastníků pro jeden termín je 8 lidí. S ohledem na omezenou kapacitu doporučujeme objednat si termín kurzu co nejdříve! Neváhejte a objednejte si některý z následujících termínů.

Termíny kurzů leštění pro rok 2020

1)

2)

3)

4)

5)

6)

7)

8)

9)

10)

3. 3. – 4. 3. 2020

5. 3. – 6. 3. 2020

21. 4. – 22. 4. 2020

23. 4. – 24. 4. 2020

26. 5. – 27. 5. 2020

28. 5. – 29. 5. 2020

20. 10. – 21. 10. 2020

22. 10. – 23. 10. 2020

1. 12. – 2. 12. 2020

3. 12. – 4. 12. 2020

Co jsou kurzy leštění?

Na našich kurzech leštění se s Vámi o své dlouholeté zkušenosti z oblasti leštění a lapování podělí profesionální lektor přímo z německé firmy joke Technology GmbH, který Vás bude doprovázet během 2-denního programu plného hodnotných informací a praktických cvičení. Na kurzu leštění má každý účastník k dispozici vlastní výškově nastavitelné leštící pracoviště kompletně vybavené nejmodernějšími přístroji a materiály, na kterém si pod dohledem lektora vyzkouší různé postupy leštění, a naučí se, jak dosáhnout co nejefektivněji a v co nejkratším čase jednotlivých stupňů kvality povrchu až po zrcadlový lesk.

Kdo je lektorem?

Lektorem našich kurzů je pan Dieter Lucht - profesionál v oblasti lapování a leštění s více než 40letými zkušenostmi. On přesně ví, o čem mluví, a je připraven podělit se o své zkušenosti a poznatky. Rád Vám odpoví na Vaše dotazy a pomůže při hledání řešení na Vaše problémy. Kurz leštění je veden v německém jazyce. O odborný překlad do češtiny se stará pan Ferdinand Hlaváč. Tito lektoři jsou sehranou dvojicí a spolu pro naši firmu vedou kurzy leštění již 5 rokem.

Jaký je program kurzů leštění?

Kurz leštění se skládá ze dvou částí:

Teoretická část zahrnuje

Praktická část zahrnuje

  • definice pojmů broušení, lapování a leštění
  • posouzení povrchu před leštěním
  • vliv legujících prvků na leštitelnost oceli
  • vysvětlení nejmodernějších metod leštění
  • sortiment přístrojů pro opracování povrchů
  • volba vhodných nástrojů a materiálů
  • praktické leštění kulové plochy až do zrcadlového lesku použitím nejmodernějších přístrojů a nástrojů na leštění

  • praktická ukázka různých metod leštění

  • odpovědi na dotazy účastníků kurzu

Jaká je délka kurzu?

Kurz leštění je rozložen do dvou dnů. Na konci kurzu každý z účastníků obdrží certifikát o absolvování kurzu a odnese si s sebou vzorek vlastnoručně vyleštěného materiálu a samozřejmě také informace a videa na USB disku.      

S ohledem na časovou náročnost kurzu nabízíme našim zákazníkům i možnost rezervace ubytovánív blízkém penzionu, ve kterém se i stravujeme. Náklady na ubytování však nejsou zahrnuty v ceně školení.

Místo konání kurzu?

Kurzy leštění probíhají v prostorách naší firmy Prestige technology s.r.o. na adrese Družební 769/2D v Olomouci. Mapu otevřete kliknutím ZDE.

Po dohodě je možné kurz leštění organizovat i přímo u našich zákazníků. V tomto případě je však nutné zajištění vhodných prostor a podmínek.

Jak hodnotí kurzy leštění naši zákazníci?

„Z kurzu mám velice dobrý dojem. Mnohému jsem se naučil a dozvěděl. Pro mne osobně to mělo velký přínos. Přístup školitelů byl velice osobní a na jakoukoliv otázku ihned odpověděli. Hodnotím velice kladně!“

Petr V., Firma: INTEPLAST CZ s.r.o., 20.10.2017

 

„Kurz se nesl v přátelském a příjemném prostředí. Velmi osobní přístup školitelů. Vysoká úroveň a profesionalita kurzu. Odnesl jsem si spoustu nových rad a informací!“

Petr B., Firma: AUTOMOTIVE LIGHTING s.r.o., 29.11.2017

 

„Tento kurz mně hodně osvětlil problematiku leštění. Byl jsem hodně mile překvapen kolik nových a zajímavých postupů jsem se dozvěděl.“

Miloslav B., Firma: Greiner Assistec s.r.o., 1.12.2017

Více hodnocení si můžete přečíst ZDE.

Více informací o kurzech leštění jakož i aktuální obsazenost termínů najdete na:

http://prestige-technology.cz/content/6-kurzy-lesteni

Jak to u nás na kurzech leštění vypadá? Prohlédněte si naše video!

Video

Komentáře

Zanechte svůj komentář