VIDEO: Představujeme AL-CROSS, nový mobilní vláknový svařovací laser

Autor: Ferdinand Hlaváč V kategorii: Aktuality Dne: Komentáře: 0 Počet videní: 601

Hodnoty systému AL-CROSS: robustní, uživatelsky orientovaný, mobilní a výkonný. 

Robustní ocelový kryt se stabilními hliníkovými držadly pro zesílení ochrany hran a krytu vůči nárazům umožňuje snadnou manipulaci s přístrojem. K dispozici jsou také integrovaná očka pro uchycení a nakládání, plus háček pro naviják.

Uživatelsky orientovaný, boční krytování z děrovaného plechu pro zvláštní držáky pro uchycení svařovacího drátu, joysticku, nožního ovládače, bezpečnostních brýlí a nástrojů. 5. koleso na laserovém zařízení s přímou umožňuje přímou dopravu plynové láhve, což je velmi praktické.

Mobilní je AL-CROSS díky svým snadno pohyblivým kolečkům. Vejde se přes standardní dveře a se svou transportní výškou pouze 1,25 m (displej je sklápěcí) se vejde do každého nákladního auta s nakládací výškou min. 1,40 m. Mimořádně možnosti polohování ramene, objektivu a laserové hlavy musíte prostě vidět.

Výkonný vláknový laser. Konstantní výkon laseru 450W čeká na své využití. Svařovat lze v impulsním nebo CW-režimu. Svařovací proces lze ovlivňovat nastavením parametrů a tvaru průběhu výkonu v rámci impulsu. Laserové parametry lze nastavovat pomocí dotykového displeje, multifunkčního nožního ovladače nebo novým multifunkčním joystickem AL-DRIVE.

AL-CROSS

Displej je sklápěcí, pro dosažení vždy optimálního výhledu a integrovaná klávesnice se nachází v dosahu obsluhy. A to nejlepší: tzv. "Seniorský režim" umožňuje uživateli nastavovat resp. číst parametry laseru bez potřeby dioptrických brýlí.

Rozsáhlé možnosti polohování laserového ramene poskytují velmi flexibilní pracovní rozsah, jako např. v případě potřeby svařovat na střeše automobilu nebo provádět svařovací práce nad hlavou. Na druhé straně lze svařovat i ve velmi nízkých polohách.

S novým multifunkčním joystickem AL-DRIVE se ovládají osy systému AL-CROSS, nastavuje se poloautomatický režim a nastavují se parametry laseru. V joysticku je zabudované spouštění laserového paprsku, ovládání osy R a aretovatelný rychloposuv. Přitom nezáleží, jestli jste pravák nebo levák, protože tlačítka lze volně naprogramovat.

Více technických informací naleznete v našem e-shopu zde: https://prestige-technology.cz/mobilni-systemy/15066-al-cross-450-f.html

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Video

Komentáře

Zanechte svůj komentář