O firmě

Pomáháme firmám získat nezávislost, optimalizovat náklady, zkracovat prostoje a výrazně tak ušetřit čas i náklady na výrobu. Výběrem správného nástroje a technologie zvyšujeme efektivitu práce, kvalifikaci zaměstnanců a tak přispíváme ke zvýšení konkurenceschopnosti firem.

Firma Prestige technology s.r.o. získala začátkem roku 2013 výhradní zastoupení f. joke Technology GmbH pro Českou republiku. Rádi bychom navázali na dobrou spolupráci z let minulých, kdy se JOKE stala mezi českými zákazníky značkou vysoce kvalitních a spolehlivých materiálů. Chceme se pro Vás stát partnerem, na kterého se můžete kdykoliv spolehnout jak v oblasti dodávek materiálů, tak i v oblasti servisu a produktového poradenství.

Naše firma Prestige technology s.r.o. získala koncem roku 2019 oficiální  obchodní zastoupení f. ALPHA LASER GmbH pro Českou republiku. Od uvedení prvního mobilního laserového navařovacího přístroje v roce 2003 je ALPHA LASER celosvětově považován za vynálezce mobilního laserového navařování. Se svými zákazníky udržuje blízké partnerské vztahy, aby nové úkoly společně proměňovali v nové laserové systémy. Tak vznikají řešení, která uživatelům dovolují v krátkém čase a v optimální kvalitě reagovat na narůstající požadavky svých zákazníků. Chcete jako uživatel systémů ALPHA LASER efektivně a s co nejvyšší možnou precizností a kvalitou reagovat na požadavky Vašich zákazníků a partnerů?

My Vám s tím pomůžeme!

Těšíme se na naši spolupráci a přeji Vám mnoho úspechů.

Mgr. Pavel Nevrla
Jednatel